Gang bandytów

Home / Gang bandytów

Gang
Mr. Bandit

Charakterne, sprytne, zadziorne – tak mówią o naszym gangu w kraju! Jesteśmy poszukiwani za napady, podczas, których toczymy walki o smakowite przysmaki! Z zewnątrz jesteśmy grzecznymi pieskami, które w wolnych chwilach opracowują tajne operacje na zdobycie cennych łupów.

Poznaj każdego z członków gangu i dołącz do nas, by wspólnie z Nami tworzyć nowe historie w świecie psich przekąsek.  

 

 

Poznaj nasz

Gang bandytów

GEORGE

Poznajcie szefa wszystkich szefów z gangu! On zgarnia łupy z każdego napadu i tylko on zna tajny kod do sejfu. Jak szczeknie to wszyscy psi bandyci skulą uszy.

 

DAVE

Najprzystojniejszy łobuz, który na banki przysmaków napada w iście amerykańskim stylu! Największy mądrala gangu – zna odpowiedź na pytanie zanim je usłyszy.

 

LUCAS

Operuje cyframi tak dobrze, jak wytrychem. To analityczny mózg całej operacji. Każdy napad zostaje dokładnie opracowany w skrupulatnym arkuszu kalkulacyjnym.

 

MIKE

Profesorek gangu – to właśnie on wymyśla tajne receptury przysmaków. A nocą zamienia się w Magic Mike.

 

 

RADI

Wszystkich na dzielni obezwładnia swoim szelmowskim uśmiechem, dzięki temu każda sprawa rachunkowa jest załatwiona z prędkością lecącego sokoła!

RUTEK

Z zewnątrz najgrzeczniejszy i skromny z niego łobuziak, a jak poznasz go bliżej to przekonasz się, że prawdziwy z niego diabeł i urwis!

 

Poznaj nas

Mr. Bandit Gang

Do you like our gang? Don’t hesitate – join us to create thuggish stories and learn about novelties in the world of deliciously dangerous snacks.

Bestsellery